Про доставку оптового товару Originalstock

1. Доставка Кур’єром по Києву.

Вартість адресної доставки складає 40 грн. Замовлення на суму понад 750 грн. доставляються безкоштовно.

Замовлення доставляються протягом 1-2 днів. Оплата замовлення повинна бути в повному розмірі. Повернення можливе протягом 14 днів з моменту оплати замовлення.
При оформленні замовлення вкажіть ПІБ, контактний номер телефону, повну адресу, на який необхідно здійснити доставку, а також часовий проміжок: з 9 до 15 або з 15 до 20 *
* Пам’ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви погодилися з “Умовами надання послуг”, де ми взяли зобов’язання доставити Вам замовлення, а Ви – оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в момент доставки.

2. Пункт самовивозу:
Наш шоу-рум в Києві за адресою: вул. Качалова, 5а.

У пункті самовивозу, Ви зможете отримати абсолютно всю інформацію по роботі інтернет-магазину, доставці замовлень, їх продовження, скасування, по товарах, які розміщені на сайті і т.д.

Обов’язково дочекайтеся повідомлення про доставку замовлення в пункт самовивозу. Відстежити статус збору і доставки замовлення можна в особистому кабінеті клієнта (Ваш логін – електронна адреса). Крім цього, на електронну адресу та на мобільний телефон (вказаний при оформленні замовлення) надійде повідомлення з номером замовлення та інформацією про доставку його в пункт самовивозу. Наприклад: «Ваше замовлення №10101 змінив статус на доставлений в магазин. 200 грн Сума. ». Перед оплатою замовлення, товари можна приміряти в примірювальній магазину, розглянути і переконатися в правильній комплектації замовлення.

Графік роботи пунктів видачі замовлень:
Пт. – Ср. 9:00 -18: 00, Сб. 9:00 – 14:00.

У пунктах видачі встановлені термінали для оплати платіжними картами.

Ознайомтесь також з правилами оплати і повернення замовлень:

3. Доставка Укрпоштою по всій території України.

Вартість упаковки замовлення для відправлення по Укрпошті і є фіксованою 29,00 грн становить.
Посилка доставляється на поштове відділення через 5-7 днів з моменту відправки. Якщо Вам не прийшло повідомлення з пошти, Ви можете перевірити стан посилки по номеру декларації. Номер декларації ми відправляємо по електронній пошті, смс, також він відображається у Вашому особистому кабінеті. ВІДСТЕЖИТИ ПОСИЛКУ
* Пам’ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви з погодилися “Умовами надання послуг”, де ми взяли зобов’язання доставити Вам замовлення, а Ви – оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в поштовому відділенні, після його фактичної відправки.

4. Доставка «Новою Поштою» післяплатою.

Доставка до відділення «Нової Пошти» у Вашому місті післяплатою.

Замовлення відправляються в понеділок, середу і п’ятницю.
Номер декларації Ви можете дізнатися в деталях Вашого замовлення в розділі «Мої замовлення» на нашому сайті або в електронному листі, який надсилається Вам поштою в день відправки замовлення. Якщо Ви не вказали номер складу при оформленні замовлення, Ваша посилка буде надіслана на склад №1 у Вашому місті. Оплата замовлення здійснюється в момент її отримання на «Новій пошті». ВІДСТЕЖИТИ ПОСИЛКУ.
Зверніть увагу, що крім суми замовлення, клієнт оплачує послуги з доставки замовлення Новою поштою, а також послуги з повернення коштів покупцю. Приблизну суму можна порахувати по посиланню https://novaposhta.ua/delivery.

Зверніться до наших фахівців і отримайте професійну консультацію з питань придбання стоку.

Ви можете звернутися до нас за телефоном +38 067 624 88 04, електронною поштою OriginalStock.com.ua@gmail.com або домовитися про зустріч в нашому офісі за адресою м.Київ, вул. Качалова 5а. Будемо раді допомогти Вам і відповісти на всі Ваші запитання.

Також ви можете замовити ” Зворотній дзвінок “ і з вами обов’язково зв’яжуться .