Компанія Originalstock запрошує до співпраці всіх приватних підприємців і організацій, зацікавлених у реалізації і просуванні стокових товарів.
Наші товари відповідають заявленій якості і доступні за ціною, тому наші клієнти та партнери задоволені товаром, який ми завозимо.
Наші менеджери завжди будуть раді надати консультацію в питаннях як відкрити магазин, який товар краще придбати, щоб бути лідерами на ринку в своєму регіоні, допомогти в організації діяльності, а також налагодити доставку. Наша компанія може запропонувати Вам послугу по прорахунку торгового обладнання, а також розрахувати товарний запас для відкриття магазину, запропонувати різноманітний асортимент одягу – середній, середній плюс і преміум класу.
Маючи досвід роботи з стоковими товарами, ми легко орієнтуємось в специфіці продажів, організації справ, цінах на товари. Тому гарантуємо якісну консультацію і дамо вірні обґрунтовані поради і вірні рішення.
Наші переваги на ринку України:
1. Досвід роботи, бездоганна репутація.
2. Ми працюємо без посередників.
3. Ми пропонуємо якісний товар за доступними цінами.
4. Прямі регулярні поставки .
5. Готівковий і безготівковий розрахунок.
Ми будемо раді, якщо вас зацікавить наша продукція. Ми дуже сподіваємося, що ваша увага до нашого магазину стане першим кроком на шляху до спільної роботи.
Успіху в ваших починаннях !!!